Tat Bakliyat

TR

EN

TAT'TA KARİYER

Memişoğlu Tarım Ürünleri Tic Ltd Şti. olarak çalışanlar için adil bir çalışma ortamının oluşturulmasını ve sürdürülmesini en önemli önceliklerden biri olarak kabul etmekteyiz. Adil, çalışana saygılı, ayrımcılıktan uzak, sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ile çalışanların başarısının, gelişiminin ve bağlılığının artırılmasını hedeflemekteyiz.

Topraktan aldığımızı sevgiyle işliyor ve ürünlerimizle milyonlarca sofraları TAT’landırıyoruz. İnsanın gücüne inanıyor, tutkumuzu paylaşacak iyi insanlar arıyor ve onları çalışma arkadaşımız olarak görmek istiyoruz.
Tat Staj Politikamız, öğrencilere staj imkanı sağlayarak iş hayatına atıldıklarında gelişimlerine katkı sağlamaktır. Stajer adayı ile işe alım karşılıklı yapılan görüşmelerde kendisinin bizden beklentileri değerlendirilir ve bu beklentilere cevap verebileceğimiz departmanda stajyer istihdamına ihtiyaç olup olmadığı kontrol edilir. Staj yapacağı departmanın görev ve sorumluluklarına uygun olarak doğru iletişim kurma, öğrenmeye açık olma aradığımız temel kriterlerdir. Staj yapacak öğrencilerimizin ders programlarına uygun olarak stajlarını tam zamanlı yapmalarını sağlıyoruz ve böylelikle daha fazla bilgi biriktirmelerine imkan veriyoruz.

Yıl içerisinde genellikle okulların kapanış dönemine denk gelen yaz stajları ve yine okulların zorunlu stajlarının başladığı güz dönemlerinde alım yapabiliyoruz.

CV'nizi bizimle paylaşın