İnsan Kaynakları

 

Bizim için önce insan

Bu yüzdendir ki insan en büyük çıkış noktamız. İnsan Kaynakları çalışma prensibimizde en etkin, en stratejik, en objektif bir biçimde varolmaya, gelişmeye devam edecektir.

‘Memleketin TAT’ı’ bu memleketin insanlarına en sağlıklı, en kaliteli ürünleri sunmayı hedef edinirken, günümüz teknolojisine, psikolojik değişimler ve etkileşimlerle birlikte sürekli değişen dünyadan hiç bir zaman bağlarını koparmayan çağdaş, yenilikçi ve işini aşkla yapan insanlara ihtiyaç duyar.

Bakliyat sektörüne yıllardır öncülük eden Tat Bakliyat için iyi bir kariyer asla yerinde saymak değil, olabildiğince motivasyonla, ekip çalışmasıyla emeklerinin boşa gitmediğini, üretmenin, başarının karşılığındaki o tarifsiz tatmindir.

Su götürmez bir gerçek vardır ki ‘İnsana yapılan yatırım asla boşa giden bir yatırım değildir’. Bu anlayışla İnsan Kaynakları Departmanımız ile işimizi ve çalışma anlayışımızı hep bir adım öteye taşımak bizim prensibimiz olmuştur.

Sizler de Tat Bakliyat ailesinde dahil olmak isterseniz lütfen açık pozisyonlar için Kariyer.net üzerinden başvurunuzu bize yollayın.