Hakkımızda

 

Hakkımızda

Türkiye Bakliyat ve Hububat sektörünün lider markalarından TAT, Memişoğlu Grubun çatısı altında 1977 yılından bu yana başarılarla hizmet vermektedir. Memişoğlu Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. 1989 yılından beri Mersin Merkezli olarak faaliyetlerine devam etmiş bugün Mersin ve Edirne’de toplamda 8 fabrikası ile günlük 4000 ton üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Kendi tesislerimizde üretip, özenle paketlediğimiz TAT markalı ürünlerimiz sadece Türkiye’de değil 82 ülke mutfağında pişmekte.

Firmamız, Pirinç, Bulgur, Mercimek, Nohut, Fasulye, Barbunya, Börülce, Bakla, Bezelye, Mısır, Buğday, Arpa ve Tüm Bakliyat ve Hububat ürünleri ile Hazır Çorba, Bakliyat Unları, Çiya, Karabuğday, Keten Tohumu, Kinoa, Teff gibi Superfoods ürün çeşitleriyle yaklaşık 45 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Mersin merkezli firmamızın, İstanbul, İzmir ve Edirne’ de bölge müdürlükleri ve Türkiye genelinde 60 ‘ı aşkın bayisi bulunmaktadır.

TAT markamızla, yaptığımız tüketici odaklı çalışmalarımızla, kaliteden asla taviz vermeyerek, Bakliyat ve Hububat sektöründe tüketicilerin en çok tercih ettikleri markalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.


Güven ve Titizlik anlayışıyla ilerleyen TAT, her yıl ürün yelpazesini en son teknolojik imkânları da kullanarak çeşitleme ve geliştirme yolunu seçmiştir. Kalite, disiplin ve gıda güvenliğine önem veren firmamız; TSE Belgeleri, ISO9001 Kalite Sistemleri Belgesi, ISO22000 Gıda Güvenliği Belgesi, ISO27001 Bilgi Güvenliği Belgesi, BRC Belgesi, HALAL Belgesi , KOSHER Belgesi gibi sertifikalarla yaptığı işi belgelemiştir.

TAT , ülkesinde yetişen bakliyat ve Hububat ürünlerini tüm dünya sofralarına özenle hazırlayıp göndermeyi hedefleyip, Dünya’nın lider Bakliyat ve Hububat ürünleri markası olma hedefiyle emin adımlarla ilerlemektedir.
Biz